0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Katalog szkoleń

Internetowe Kursy dla Nauczycieli - szkolenia z kategorii: III. Trudności w uczeniu się - rozpoznawanie, terapia, zapobieganie

Jesteś tutaj

KURSY ONLINE (INTERNETOWE) - KATALOG

Kategoria: III. Trudności w uczeniu się - rozpoznawanie, terapia, zapobieganie

Dysleksja, dysgrafia i dyskalkulia - jak je rozpoznać? Na czym polega pomoc?

Kursy dostępne w tej kategorii:

 1. III.12zĆwiczenia wyrównujące deficyty percepcji słuchowej u uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz starszych o znacznie zaburzonych funkcjach słuchowych *NOWOŚĆ Praktyczne ćwiczenia do wykorzystania w terapii pedagogicznej i logopedycznej dzieci oraz osób starszych z zaburzoną percepcją słuchową (np. z dysleksją, afazją, deficytami neurologicznymi powstałymi w wyniku chorób lub wypadków)
  64 zł
 2. III.11zĆwiczenia polisensoryczne w pracy z uczniami klas 0 oraz I-III mającymi trudności z zapamiętaniem liter p, b, g, d *NOWOŚĆ Element pracy terapeutycznej uczniem z ryzyka dysleksji, z niepełnosprawnością intelektualną lub profilaktyki trudności u początkujących uczniów w ramach codziennych zajęć
  64 zł
 3. II.18-ZĆwiczenia i zabawy stymulujące rozwój i ułatwiające osiągnięcie gotowości szkolnej dla dzieci przedszkolnych oraz wolniej rozwijających się uczniów klas początkowych szkoły podstawowej Łatwe w realizacji ćwiczenia oraz scenariusze zajęć rozwijające funkcje słuchowe, wzrokowe, motoryczne i myślenie, oparte na podstawie programowej - z niezbędną teorią "w pigułce"
  55 zł
 4. III.10Podstawy wiedzy o dysleksji Niezbędne każdemu nauczycielowi wiadomości o dysleksji "w pigułce"
  49 zł
 5. III.2Diagnoza i profilaktyka ryzyka dysleksji Kurs uczy posługiwania się Skalą Ryzyka Dysleksji Marty Bogdanowicz oraz planowania pracy korekcyjno-kompensacyjnej z dziećmi zagrożonymi dysleksją w wieku wczesnoszkolnym.
  99 zł
 6. III.4Podstawy terapii pedagogicznej dysleksji Zasady i reguły programowania i prowadzenia terapii pedagogicznej, przykładowe ćwiczenia i scenariusze terapii.
  99 zł
 7. III.5Dyskalkulia: przyczyny i objawy specyficznych trudności w uczeniu się matematyki Co to jest dyskalkulia i jak się objawia? Kiedy trudności w matematyce możemy nazwać dyskalkulią?
  89 zł
 8. III.8Terapia pedagogiczna trudności w uczeniu się matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz starszych o opóźnionym rozwoju umysłowym Kurs prezentuje metodę terapii trudności w uczeniu się matematyki opracowaną przez prof. Edytę Gruszczyk-Kolczyńską.
  99 zł
Pomiń KATALOG SZKOLEŃ
Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›