0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Nowości

Jesteś tutaj

Informacja dla osób kończących staże 31 maja
poniedziałek, 29 maj 2017

Uprzejmie informujemy, że w celu otrzymania zaświadczenia z datą majową należy rozwiązać test lub przesłać zadanie do północy 31 maja.
Nowe szkolenie: "Jak pomóc dzieciom w radzeniu sobie ze stresem? Zabawy grupowe na rozładowanie napięcia, uspokojenie i wyciszenie dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej"
środa, 29 marzec 2017

Z przyjemnością informujemy, że w naszym katalogu pojawiło się kolejne nowe szkolenie adresowane do nauczycieli, wychowawców i pedagogów, przygotowane przez mgr Joannę Pietrzak. Serdecznie zapraszamy!

Nowe szkolenie "Jak rozpoznać przemoc w rodzinie i reagować na nią? Obowiązki pracowników oświaty: regulacje prawne i dobre praktyki"
czwartek, 3 listopad 2016

Zapraszamy na nowe e-szkolenie: "Jak rozpoznać przemoc w rodzinie i reagować na nią? Obowiązki pracowników oświaty: regulacje prawne i dobre praktyki". Kurs jest adresowany do wszystkich bez wyjątku pracowników oświaty (nie tylko pedagogicznych). Przemoc w rodzinie ucznia lub wychowanka to bowiem problem, z którym w swojej pracy może zetknąć się każdy członek kadry szkoły, przedszkola czy innej placówki oświatowej. W związku z tym prawo nakłada na osoby zatrudnione w oświacie konkretne obowiązki, które zostaną przedstawione w ramach tego szkolenia. Przekażemy Państwu również informacje o tym, jak rozpoznać symptomy przemocy wobec dziecka i jak zachowywać się w kontakcie z dzieckiem krzywdzonym. Szkolenie szczególnie rekomendujemy osobom ubiegającym się o stopień nauczyciela kontraktowego i mianowanego, które w dokumentacji stażu - zgodnie z rozporządzeniem w sprawie awansu zawodowego - powinny wykazać zapoznawanie się z przepisami prawa dotyczącego oświaty.

Szkolenie składa się z dwóch modułów. Ukończenie każdego z nich jest honorowane odrębnym zaświadczeniem. Absolwent szkolenia otrzymuje zatem aż 4 dokumenty potwierdzające zdobyte umiejętności (2 zaświadczenia o ukończeniu modułów tematycznych oraz 2 potwierdzające doskonalenie umiejętności posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną). Szczegółowe informacje znajdą Państwo w opisie katalogowym.Nowe szkolenie: "Szkoła bez stresu: techniki relaksacyjne w nauczaniu i wychowaniu. Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów"
czwartek, 29 wrzesień 2016

Nauczycieli wszystkich typów szkół, pedagogów i psychologów zapraszamy na kolejne szkolenie. Tym razem tematem jest znaczenie stresu w nauczaniu i możliwości obniżania jego poziomu u uczniów. Materiały zawierają także liczne propozycje ciekawych zabaw relaksacyjnych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Więcej informacji znajdą Państwo w katalogu kursów.

Terminy oceny zadań i wysyłki zaświadczeń, zasady przedłużania dostępu do kursów
środa, 29 czerwiec 2016


1. Wysyłka pocztą zaświadczeń i faktur

Dokumenty wysyłamy co najmniej 2 razy w tygodniu, wyłącznie listami priorytetowymi. Terminy wysyłki zazwyczaj nie przekraczają:
- 3 dni roboczych od zaliczenia kursu - dla zaświadczeń,
- 2 dni roboczych od złożenia zamówienia - dla faktur przelewowych do zamówień opłacanych przez placówki,
- 3 dni roboczych od wpłynięcia płatności - dla faktur wystawianych po przyjęciu opłaty.

2. Wystawianie ocen
Czas oczekiwania na ocenę przez prowadzącego to zazwyczaj 1-2 dni robocze (zgodnie z regulaminem maksymalnie do 5 dni roboczych) od przesłania pracy. W przypadku nadesłania zadania podczas urlopu instruktora, zostanie ono ocenione niezwłocznie po jego powrocie - orientacyjna data zostanie podana w każdym kursie. O wystawieniu informacji zwrotnej uczestnik jest informowany e-mailem i może zapoznać się z nią po zalogowaniu na kurs. Zaliczenie szkoleń kończących się testem następuje w dniu prawidłowego rozwiązania testu przez uczestnika.

3. Prolongata bezpłatna
Jeżeli wysłali Państwo wszystkie wymagane do zaliczenia kursu zadania w ostatnich dniach dostępu do materiałów, może się zdarzyć, że wygaśnie on przed oceną. W dniu wystawienia oceny ponownie otrzymają Państwo dostęp na 7 dni, aby móc się zapoznać z informacją zwrotną od prowadzącego szkolenie. Jeżeli praca wymaga poprawek, prolongata może być dłuższa niż 7 dni. Należy to ustalić mailowo z prowadzącym (adres podany w informacjach organizacyjnych każdego kursu). Przedłużenie dostępu jest wówczas bezpłatne. Prolongata bezpłatna nie wymaga składania zamówienia przez katalog.

4. Prolongata płatna
W sytuacji, gdy uczestnik przed końcem rejestracji nie przesłał wszystkich zadań koniecznych do zaliczenia lub nie przystąpił do testu wiadomości (jeśli szkolenie kończy się testem), opłata za przywrócenie dostępu wynosi 25 zł. Prolongatę należy zamówić w następujący sposób:
- zalogować się na konto, kliknąć "przedłuż" obok tytułu szkolenia na liście "Moje kursy", co umieści prolongatę w koszyku,
- jeżeli dostęp do kursu już się zakończył: na liście "Moje kursy" -> "Kursy zakończone" kliknąć "przedłuż" obok tytułu szkolenia,
- zatwierdzić kolejne kroki zamówienia zgodnie z instrukcjami na ekranie,
- wnieść opłatę.
Płatna prolongata trwa 61 dni od daty zakończenia rejestracji. Np. jeśli data zakończenia dostępu do szkolenia to 10 kwietnia, prolongata nastąpi do dnia 10 czerwca. Nie ma znaczenia data wniesienia opłaty: bez względu na to, czy opisany w przykładzie uczestnik zamówi i opłaci prolongatę 7 kwietnia, 10 kwietnia, 21 kwietnia, 15 maja itp. - otrzyma dostęp do 10 czerwca. Informacja o dacie przedłużenia jest widoczna podczas zamawiania.

Nowe szkolenie: II.16b Empatyczna edukacja. Jak przez zabawę budować wzajemny szacunek i współpracę w klasie szkolnej oraz kształtować kompetencje społeczne i emocjonalne uczniów
czwartek, 23 kwiecień 2015

Już dostępna jest kolejna z zapowiadanych wiosennych nowości. Tym razem to kontynuacja cieszącego się dużą popularnością szkolenia II.16 o zabawach wspierających rozwój empatii i samoocenę- kurs II.16 b Empatyczna edukacja. Jak przez zabawę budować wzajemny szacunek i współpracę w klasie szkolnej oraz kształtować kompetencje społeczne i emocjonalne uczniów. Zapraszamy!


Nowe szkolenie: VIII.1 Edukacja przyrodnicza i ekologiczna w przedszkolu i klasach I-III poprzez zabawy plastyczne
środa, 8 kwiecień 2015

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na pierwsze z kilku nowych szkoleń, jakie przygotowaliśmy na tegoroczną wiosnę. Kurs VIII.1 Edukacja przyrodnicza i ekologiczna w przedszkolu i klasach I-III poprzez zabawy plastyczne polecamy nauczycielom, a także pedagogom, wychowawcom świetlic i innym osobom prowadzącym zajęcia z przedszkolakami oraz młodszymi uczniami. Bogato ilustrowane materiały szkoleniowe zawierają 30 gotowych projektów plastycznych, które można wykonać z dziećmi w ramach zajęć dydaktycznych, ale także np. podczas zielonej szkoły, kolonii, zajęć świetlicowych, kółka plastycznego. Komentarz metodyczny autorki, dodatkowe pomoce (np. ilustracje przedstawiające zwierzęta, szablony do wycinania i kolorowania) i propozycje wartościowej literatury uzupełniającej pomogą Państwu przy okazji tak lubianej przez dzieci aktywności plastycznej wprowadzić treści z zakresu edukacji przyrodniczej i ochrony środowiska, kształtować właściwe postawy małych uczniów wobec przyrody, rozwijać w nich zainteresowanie światem roślin i zwierząt.

Przy okazji polecamy także dwa bardzo ciekawe szkolenia z naszej starszej oferty, w ramach których poznają Państwo wiele ciekawych zabaw i ćwiczeń - do wykorzystania nie tylko z uczniami nadpobudliwymi:

I.7a Zabawy stymulujące rozwój dziecka nadpobudliwego psychoruchowo. Cz. I: zabawy relaksacyjne, ćwiczenia oddechowe, zabawy plastyczne i manualne, zabawy integracyjne

I.7b Zabawy stymulujące rozwój dziecka nadpobudliwego psychoruchowo. Cz. II: zabawy kształtujące uwagę i pamięć oraz kompetencje emocjonalne, zabawy ruchowe, opowiadania relaksacyjne

Poleć nas znajomym i zbieraj punkty rabatowe
poniedziałek, 17 styczeń 2011

Osoba, która poleci nasz serwis znajomemu, otrzymuje punkty rabatowe o wartości aż 15% pierwszego zamówienia znajomego! Nowy użytkownik, który założył konto z polecenia, zamawia swoje pierwsze szkolenia również o 15% taniej. Zapraszamy do zapoznania się ze zmienionym regulaminem promocji "Poleć nas znajomym".