0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Katalog szkoleń

Szkolenie internetowe dla nauczycieli i rodziców: I.7a Zabawy stymulujące rozwój dziecka nadpobudliwego psychoruchowo: zabawy relaksacyjne, ćwiczenia oddechowe, zabawy plastyczne i manualne, zabawy integracyjne

Jesteś tutaj

SZKOLENIA INTERNETOWE (E-LEARNING)

Kategoria: A. Szybkie szkolenia w niskiej cenie

I.7a Zabawy stymulujące rozwój dziecka nadpobudliwego psychoruchowo: zabawy relaksacyjne, ćwiczenia oddechowe, zabawy plastyczne i manualne, zabawy integracyjne (e-learning)

Podsumowanie:

Dobrane do możliwości i potrzeb dzieci z ADHD zabawy uspokajające, oddechowe, plastyczne i integracyjne - z komentarzem pedagoga. Zabawy z powodzeniem można stosować również w edukacji dzieci bez zaburzeń rozwojowych.

Problematyka:

Zaprezentowane w materiałach szkoleniowych zabawy wszechstronnie wspomagają rozwój dziecka. Zostały dobrane szczególnie pod kątem potrzeb dziecka nadpobudliwego psychoruchowo: stymulują jego funkcje poznawcze, kształtują umiejętności społeczne, zaspokajają potrzeby psychofizyczne. Mogą jednak z powodzeniem być stosowane wobec dzieci bez zaburzeń rozwojowych. Autorka materiałów, pedagog z doświadczeniem w pracy z dziećmi z ADHD, przygotowała ponad 70 sprawdzonych w praktyce zabaw indywidualnych i grupowych odpowiednich dla przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Propozycje można wykorzystać zarówno w toku codziennych zajęć dydaktycznych, jak i podczas warsztatów dla dzieci nadpobudliwych lub ich rodziców.

Adresaci:psychologowie, pedagodzy, nauczyciele szkoły podstawowej, nauczyciele przedszkola

Liczba godzin szkolenia tradycyjnego, jakiej odpowiada kurs:5

Forma zaliczenia:przygotowanie scenariusza zajęć

Cena kursu internetowego:55 zł

Najkrótszy możliwy termin ukończenia:1 dzień roboczy od wpłynięcia opłaty za kurs do uzyskania oceny pracy zaliczeniowej i wystawienia zaświadczenia. Więcej informacji o czasie trwania kursu.

Prowadzący: mgr Magdalena Pitala-Jasek - psycholog z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuje się w diagnozie psychologiczno-pedagogicznej i psychologii edukacji oraz doradztwie edukacyjnym i wychowawczym dla rodziców i nauczycieli (m.in. w ramach prowadzonej od 2007 r. niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej)

Uwagi:

Zapraszamy do udziału w komplementarnym szkoleniu I.7b, prezentującym zabawy ruchowe, rozwijające koncentrację uwagi i pamięć, uczące kierowania uczuciami - oraz teksty relaksacyjne. Szkolenia można realizować w dowolnej kolejności.

SPIS TREŚCI

1. Znaczenie zabawy w terapii dziecka z nadpobudliwością psychoruchową.
2. Zabawy na uspokojenie (relaksacyjne)
3. Ćwiczenia oddechowe
4. Zabawy plastyczne i manualne
5. Zabawy integracyjne
6. Potrzeby dziecka nadpobudliwego psychoruchowo - wskazówki dla rodziców i nauczycieli


Opinie:Co najbardziej podobało się uczestnikom?zrozumiałość materiałów, praca z materiałem w wygodnym dla mnie czasie

 
 


Opinie pochodzą z ankiet wypełnianych po zakończeniu szkolenia.

ZAMAWIAM


Średnia ocena kursu: 9.51/10

automatycznie wyliczana z anonimowych ankiet wypełnianych przez uczestników szkolenia


Cena: 55 zł

w tym m.in. 2 miesiące dostepu, nielimitowane konsultacje z prowadzącym oraz wysyłka pocztą zaświadczenia o ukończeniuPomiń KATALOG SZKOLEŃ

KATALOG SZKOLEŃ

Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›