0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Katalog szkoleń

Szkolenie internetowe dla nauczycieli i rodziców: II.14 Jak wzmacniać poczucie własnej wartości dziecka? Zabawy i ćwiczenia wspomagające rozwój pozytywnej samooceny

Jesteś tutaj

SZKOLENIA INTERNETOWE (E-LEARNING)

Kategoria: II. Przebieg i wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży

II.14 Jak wzmacniać poczucie własnej wartości dziecka? Zabawy i ćwiczenia wspomagające rozwój pozytywnej samooceny (e-learning)

Podsumowanie:

Praktyczne wskazówki dla nauczycieli, pedagogów, rodziców - do wykorzystania podczas różnego rodzaju zajęć i spotkań z przedszkolakami i uczniami szkoły podstawowej.

Problematyka:

Poczucie własnej wartości u dziecka jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego i społecznego, ułatwia także osiąganie sukcesów edukacyjnych. Uczestnicy szkolenia otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące postępowania z dziećmi kształtującego u nich pozytywną, realistyczną samoocenę. Materiały zawierają także scenariusze ok. 40 zabaw i ćwiczeń grupowych, które można wykorzystać podczas różnego rodzaju zajęć (lekcje wychowawcze, wycieczki, warsztaty psychoedukacyjne itp.), a także wpleść w tok codziennych lekcji.

Adresaci:psychologowie, pedagodzy, bibliotekarze, nauczyciele klas I-III, nauczyciele przedszkola

Liczba godzin szkolenia tradycyjnego, jakiej odpowiada kurs:4

Forma zaliczenia:przygotowanie scenariusza zajęć

Cena kursu internetowego:55 zł

Najkrótszy możliwy termin ukończenia:2 dni robocze od wpłynięcia opłaty za kurs do uzyskania oceny pracy zaliczeniowej i wystawienia zaświadczenia. Więcej informacji o czasie trwania kursu.

Prowadzący: mgr Magdalena Pitala-Jasek - psycholog z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuje się w diagnozie psychologiczno-pedagogicznej i psychologii edukacji oraz doradztwie edukacyjnym i wychowawczym dla rodziców i nauczycieli (m.in. w ramach prowadzonej od 2007 r. niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej)

Uwagi:

Autorką materiałów szkoleniowych jest mgr Joanna Pietrzak, pedagog, specjalista poradnictwa, animatorka grup dziecięcych.

Uzupełnienie teoretyczne kursu stanowią materiały szkoleniowe I.14-Z Co każdy nauczyciel i wychowawca powinien wiedzieć o inteligencji emocjonalnej, by lepiej kierować rozwojem dzieci. Zachęcamy do równoległego uczestnictwa w obu szkoleniach.

SPIS TREŚCI 1. Na czym polega poczucie własnej wartości?
2. Rola rodziców w kształtowaniu poczucia własnej wartości dziecka
3. Zabawy wspomagające samoocenę u dzieci w wieku przedszkolnym
4. Zabawy dla uczniów szkoły podstawowej
5. Rola nauczyciela w kształtowaniu poczucia własnej wartości u dzieci


Opinie:Co najbardziej podobało się uczestnikom?konkretne przykłady zabaw, które można wykorzystać na lekcjach wychowawczych oraz swoboda korzystania z materiałów

 
 


Opinie pochodzą z ankiet wypełnianych po zakończeniu szkolenia.

ZAMAWIAM


Średnia ocena kursu: 9.57/10

automatycznie wyliczana z anonimowych ankiet wypełnianych przez uczestników szkolenia


Cena: 55 zł

w tym m.in. 2 miesiące dostepu, nielimitowane konsultacje z prowadzącym oraz wysyłka pocztą zaświadczenia o ukończeniuPomiń KATALOG SZKOLEŃ

KATALOG SZKOLEŃ

Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›