0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Katalog szkoleń

Szkolenie internetowe dla nauczycieli i rodziców: II.16 Zabawy uczące współpracy, rozwijające empatię oraz wzmacniające samoocenę dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Jesteś tutaj

SZKOLENIA INTERNETOWE (E-LEARNING)

Kategoria: II. Przebieg i wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży

II.16 Zabawy uczące współpracy, rozwijające empatię oraz wzmacniające samoocenę dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (e-learning)

Podsumowanie: 50 zróżnicowanych zabaw grupowych z komentarzem pedagoga

Problematyka:

Materiały szkoleniowe zawierają najistotniejsze wiadomości o współdziałaniu i empatii. W części praktycznej Autorka prezentuje 50 ciekawych, bardzo zróżnicowanych zabaw grupowych dostosowanych do zainteresowań i potrzeb młodszych uczniów, mających na celu wzmacnianie empatycznej wrażliwości dzieci, więzi w zespole oraz podnoszących poczucie własnej wartości u każdego dziecka. Zaproponowane ćwiczenia mogą być wykorzystywane w przedszkolu i szkole, na zajęciach lekcyjnych, wychowawczych, warsztatach pedagogicznych. Ich celem jest pokazanie uczniom, że razem mogą naprawdę wiele zdziałać, a każdy w zespole jest potrzebny, lubiany i szanowany.

Adresaci:psychologowie, pedagodzy, nauczyciele szkoły podstawowej, nauczyciele przedszkola

Liczba godzin szkolenia tradycyjnego, jakiej odpowiada kurs:4

Forma zaliczenia:napisanie scenariusza zajęć

Cena kursu internetowego:55 zł

Najkrótszy możliwy termin ukończenia:1 dzień roboczy od wpłynięcia opłaty za kurs do uzyskania oceny pracy zaliczeniowej i wystawienia zaświadczenia. Więcej informacji o czasie trwania kursu.

Prowadzący: mgr Magdalena Pitala-Jasek - psycholog z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuje się w diagnozie psychologiczno-pedagogicznej i psychologii edukacji oraz doradztwie edukacyjnym i wychowawczym dla rodziców i nauczycieli (m.in. w ramach prowadzonej od 2007 r. niepublicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej)

Uwagi:

Autorką materiałów szkoleniowych jest mgr Joanna Pietrzak, pedagog, specjalista poradnictwa, animatorka grup dziecięcych.

Uzupełnienie teoretyczne kursu stanowią materiały szkoleniowe I.14-Z Co każdy nauczyciel i wychowawca powinien wiedzieć o inteligencji emocjonalnej, by lepiej kierować rozwojem dzieci. Zachęcamy do równoległego uczestnictwa w obu tych szkoleniach.

SPIS TREŚCI Rozdział I: Empatia jako klucz do kształtowania postaw prospołecznych
Rozdział II: Zabawy rozwijające empatię
Rozdział III: Współpraca między dziećmi jako podstawa do budowania zgranego zespołu klasowego
Rozdział IV: Zabawy kształtujące umiejętność współdziałania
Rozdział V: Wykorzystanie zabaw z chustą animacyjną w integracji grupy


Opinie:Co najbardziej podobało się uczestnikom?Przystępność materiału, niezwykle ciekawy dobór zabaw uczących współpracy, rozwijających empatię oraz wzmacniających samoocenę, interesujący sposób zaliczenia kursu.

 
 


Opinie pochodzą z ankiet wypełnianych po zakończeniu szkolenia.

ZAMAWIAM


Średnia ocena kursu: 9.36/10

automatycznie wyliczana z anonimowych ankiet wypełnianych przez uczestników szkolenia


Cena: 55 zł

w tym m.in. 2 miesiące dostepu, nielimitowane konsultacje z prowadzącym oraz wysyłka pocztą zaświadczenia o ukończeniuPomiń KATALOG SZKOLEŃ

KATALOG SZKOLEŃ

Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›