0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: E-nauczanie

Co to jest e-nauczanie i jak zorganizowane jest w naszej placówce

Jesteś tutaj

E-nauczanie : Zapisy, przebieg kursów

Jak przebiegają zapisy i realizacja szkoleń?

Krok 1. Zgłoszenie za pośrednictwem katalogu kursów

Proces zapisu przebiega jak w sklepie internetowym. Podczas zamawiania na ekranie pokazują się instrukcje co do wyboru formy płatności, faktury, czasu realizacji.

Krok 2. W zależności od wybranego sposobu zapłaty materiały szkoleniowe są udostępniane na platformie e-learningowej w czasie od kilku minut do kilku dni od złożenia zamówienia i zatwierdzenia płatności. Uczestnik może korzystać z materiałów przez 61 dni, jeśli zapisał się na jedno szkolenie, lub dłużej w przypadku jednoczesnego zakupu dwóch lub więcej form doskonalenia.

Krok 3. Po opanowaniu materiału rozwiązują Państwo zadania i przesyłają je prowadzącemu szkolenie, który ocenia je i do 7 dni przesyła informację o uzyskaniu zaliczenia z komentarzem (jeśli zadania zostały ocenione pozytywnie) lub prosi o poprawę wskazanych aspektów pracy. Pozytywna ocena zadań jest koniecznym warunkiem uzyskania zaświadczenia.

Pomiń E-nauczanie
Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›
Pomiń KATALOG SZKOLEŃ