0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Katalog szkoleń

Internetowe Kursy dla Nauczycieli - szkolenia z kategorii: XI. Dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych

Jesteś tutaj

KURSY ONLINE (INTERNETOWE) - KATALOG

Kategoria: XI. Dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych

Kursy dostępne w tej kategorii:

 1. II.20Uczeń z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w szkole masowej - jak go zrozumieć i wspierać? Wskazówki dla nauczycieli i wychowawców, propozycje zabaw i aktywności do przeprowadzenia w klasie, do której uczęszcza uczeń z ASD
  49 zł
 2. III.14zJak wspomagać rozwój percepcyjno-motoryczny starszych uczniów, którzy z powodu deficytów funkcji wzrokowych doświadczają trudności w nauce i obniżenia komfortu życia? Ćwiczenia usprawniające funkcje analizatora wzrokowego Ćwiczenia dla młodzieży i dorosłych
  69 zł
 3. I.12ZPJak rozpoznać przemoc w rodzinie i reagować na nią? Obowiązki pracowników oświaty: regulacje prawne i dobre praktyki Interweniowanie w przypadkach przemocy w rodzinie ucznia jest prawnym obowiązkiem każdego pracownika oświaty. Szkolenie przygotowuje do jego realizacji.
  69 zł
 4. I.13-ZGry i zabawy integracyjne dla uczniów klas VII, VIII oraz klas I szkół ponadpodstawowych Gotowy materiał na cykl zajęć integracyjnych. Sprawdzone zabawy z praktycznym komentarzem pedagoga.
  49 zł
 5. I.8Jak pomóc nieśmiałemu nastolatkowi Kurs pomaga prowadzić psychoedukację nastolatków w zakresie radzenia sobie z własną nieśmiałością, wyjaśnia także jej psychologiczne przyczyny.
  99 zł
 6. II.3Elementy treningu twórczości w edukacji i wychowaniu młodzieży. Ćwiczenia i zabawy grupowe rozwijające umiejętności interpersonalne, ciekawość poznawczą, myślenie logiczne i kreatywność Ponad 120 ćwiczeń i zabaw do wykorzystania podczas lekcji, warsztatów i treningów z młodzieżą
  79 zł
 7. II.12Zabawy budujące współpracę w grupie dla uczniów klas IV-VIII oraz klas I szkół ponadpodstawowych Zestaw różnorodnych zabaw integracyjnych - do wykorzystania podczas lekcji, warsztatów, wycieczek
  49 zł
 8. II.13Jak uczyć sztuki bycia sobą i komunikacji z innymi. Trening asertywności w pracy nauczyciela i pedagoga
  Materiały do psychoedukacji uczniów w ramach lekcji wychowawczych, warsztatów pedagogicznych itp. Esencja wiadomości, zestaw ćwiczeń, karty pracy.
  49 zł
 9. II.4Podstawy psychologii pamięci dla nauczycieli Podstawowe informacje o funkcjonowaniu pamięci zaprezentowane z perspektywy praktyki pedagogicznej.
  55 zł
 10. III.10Podstawy wiedzy o dysleksji Niezbędne każdemu nauczycielowi wiadomości o dysleksji "w pigułce"
  49 zł
 11. III.5Dyskalkulia: przyczyny i objawy specyficznych trudności w uczeniu się matematyki Co to jest dyskalkulia i jak się objawia? Kiedy trudności w matematyce możemy nazwać dyskalkulią?
  79 zł
 12. IV.2Podstawowe zasady terapii behawioralnej
  Na czym polega terapia behawioralna (terapia zachowania)? Dlaczego jej znajomość jest potrzebna nauczycielom i rodzicom?
  55 zł
 13. IV.5Biblioterapia wychowawcza dzieci i młodzieży Jak z wykorzystaniem literatury prowadzić ciekawe zajęcia z uczniami realizujące zadania wychowawcze szkoły? Kurs uczy tworzenia scenariuszy, uczestnicy otrzymują ponadto dostęp do stale rozwijanej bazy pomysłów powstających w ramach szkolenia.
  99 zł
Pomiń KATALOG SZKOLEŃ

KATALOG SZKOLEŃ

Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›