0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: O nas

Podstawowe informacje o placówce i szkoleniach internetowych

Jesteś tutaj

O nas :

Serwis Internetowe Kursy dla Nauczycieli działa nieprzerwanie od 1 stycznia 2008 r. Specjalizujemy się w szkoleniach internetowych doskonalących kompetencje psychologiczne i pedagogiczne nauczycieli oraz innych pracowników oświaty. E-kursy prowadzą doświadczone trenerki, będące jednocześnie praktykującymi pedagogami i psychologami, znającymi dobrze specyfikę pracy w oświacie oraz problemy i potrzeby nauczycieli i uczniów. Staramy się, aby uczestnicy naszych szkoleń nie tylko poszerzali swoją wiedzę teoretyczną, lecz także zdobywali umiejętności praktyczne oraz otrzymywali gotowe materiały i pomysły do wykorzystania w codziennej pracy nauczyciela, pedagoga, wychowawcy.

W skład zespołu przygotowującego i prowadzącego szkolenia wchodzą:

- mgr Magdalena Pitala-Jasek: założycielka i kierowniczka portalu, psycholog, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2002 r. zajmuje się diagnozą i poradnictwem psychologiczno-pedagogicznym dla dzieci i młodzieży oraz edukacją psychologiczną dorosłych (e-learning dla nauczycieli, zajęcia dydaktyczne ze studentami). Prowadzi także niepubliczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

- mgr Joanna Pietrzak: pedagog, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalistka poradnictwa, animatorka grup dziecięcych i młodzieżowych; szkolenia e-learningowe dla nauczycieli prowadzi od 2011 r.

- dr Natalia Pitala: stopień doktora w zakresie ekologii i biologii ewolucyjnej uzyskała na Uniwersytecie Helsińskim w Finlandii. Studia magisterskie ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunku ochrona środowiska. Jej pasje to ekologiczny styl życia, fotografia, rękodzieło oraz edukacja przyrodnicza najmłodszych. Z IKN związana jest od 2015 r.

- mgr Marta Zaręba: pedagog, oligofrenopedagog, logopeda, absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie; od 2002 r. pracuje w poradni psychologiczno-pedagogicznej, gdzie zajmuje się diagnozą i terapią oraz prowadzi zajęcia warsztatowe dla dzieci i młodzieży. Swoim doświadczeniem dzieli się z nauczycielami w ramach e-learningu od 2013 r.

Portal prowadzi:
Magdalena Pitala-Jasek
Pracownia Edukacji Psychologiczno-Pedagogicznej Internetowe Kursy dla Nauczycieli
31-302 Kraków
ul. Wybickiego 30/19
REGON 356807959, NIP 7371108020Pomiń O nas
Po raz pierwszy korzystam z metody e-learningowej, jestem zachwycona formą przekazu wiadomości, materiałami do nauki, o elastycznym czasie uczestnictwa w kursie nie wspominam, bo to oczywiste. Kurs na 5+. Dla mnie rewelacja! Zobacz więcej opinii ›
Pomiń KATALOG SZKOLEŃ