0 zł
Zarejestruj się
Zapomniane hasło lub login?
IKN: Nowości

Jesteś tutaj

Wakacyjne terminy wystawiania ocen oraz wysyłki zaświadczeń i faktur, zasady przedłużania dostępu do kursów
środa, 3 lipiec 2019

1. Wysyłka faktur

Rachunki za szkolenia wysyłamy w formie elektronicznej (pdf mailem) na adres zamawiającego w ciągu 1-2 dni roboczych od dokonania płatności. Jeśli chcą Państwo otrzymać dokument papierowy, proszę wpisać to w uwagach do zamówienia. W przypadku zamówienia z płatnością przelewem przez pracodawcę fakturę wysyłamy do placówki listem poleconym w terminie 1-5 dni roboczych od złożenia zamówienia.

2. Wystawianie ocen

Czas oczekiwania na ocenę zadania to zazwyczaj 1-2 dni robocze (zgodnie z regulaminem maksymalnie do 5 dni roboczych) od przesłania pracy. W przypadku urlopu osoby prowadzącej szkolenie czas ten może się przedłużyć, o czym uczestnik zostanie powiadomiony mailowo lub na stronie szkolenia. O wystawieniu informacji zwrotnej informujemy e-mailem, można zapoznać się z nią po zalogowaniu na kurs. Zaliczenie szkoleń kończących się testem następuje w dniu prawidłowego rozwiązania testu przez uczestnika.

3. Wysyłka pocztą zaświadczeń

Zaświadczenia wysyłamy listami priorytetowymi w terminie 1-5 dni roboczych od zaliczenia kursu. Na wniosek uczestnika przesłany pod adres certyfikaty@ikn.org.pl wysyłamy dodatkowo wersję elektroniczną e-mailem (w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania wniosku).

3. Wysyłka książek

Podręczniki do szkoleń z kategorii "Kurs z książką" są wysyłane listami poleconymi priorytetowymi w ciągu 1-5 dni roboczych od wpłynięcia opłaty.

Zapraszamy na wakacyjne szkolenia.
piątek, 7 czerwiec 2019

Zbliżają się wakacje. To czas zasłużonego odpoczynku, ale wielu z Państwa zechce zapewne wykorzystać go częściowo na podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Warto przypomnieć, że nasza placówka pracuje również w lipcu i sierpniu. Zapraszamy na szkolenia internetowe: każdego dnia mogą Państwo dołączyć do uczestników ponad 40 form doskonalących kompetencje psychologiczne i pedagogiczne niezbędne w zawodzie nauczyciela.

Życzymy udanych wakacji!

Nowe szkolenie z książką gratis: Profilaktyka dysleksji w praktyce. Ćwiczenia i zabawy stymulujące rozwój funkcji słuchowych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
czwartek, 11 październik 2018

Nauczycieli klas 0 i I-III, logopedów i pedagogów-terapeutów serdecznie zapraszamy na szkolenie III.15z Profilaktyka dysleksji w praktyce. Ćwiczenia i zabawy stymulujące rozwój funkcji słuchowych u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Materiały szkoleniowe - w tym książka wysyłana pocztą - prezentują bogaty materiał do pracy profilaktycznej z grupą przedszkolną, jak i do terapii pedagogicznej dzieci z grupy ryzyka dysleksji. Więcej informacji o szkoleniu znajdą Państwo w naszym katalogu.
Nowe szkolenie: Jak być dobrym wychowawcą? Ciekawa lekcja wychowawcza jako klucz do integracji klasy
piątek, 14 wrzesień 2018

Pierwsze tygodnie roku szkolnego to doskonały moment, aby zająć się integracją klasy - zarówno nowo utworzonej, jak i tej, która funkcjonuje już kilka lat. Warto poświęcić czas na zbudowanie więzi i dobrej atmosfery między uczniami oraz na linii klasa-wychowawca. Proponujemy więc Państwu nowe szkolenie, które pomoże w realizacji tego zadania. Kierujemy je do wszystkich wychowawców pracujących zarówno w szkołach podstawowych, jak i ponadpodstawowych. Materiały przydadzą się też pedagogom i psychologom oraz animatorom różnego rodzaju grup dziecięcych i młodzieżowych. Więcej informacji o szkoleniu znajdą Państwo w jego opisie katalogowym.


Nowość: Elementy treningu twórczości w pracy wychowawczej i dydaktycznej z młodzieżą. Ćwiczenia i zabawy grupowe rozwijające umiejętności interpersonalne, ciekawość poznawczą, myślenie logiczne i kreatywność
czwartek, 10 maj 2018

Nauczycieli, pedagogów i psychologów pracujących z młodzieżą zapraszamy na nowe szkolenie z kategorii "Kurs z książką". Limit miejsc: 30. Szczegółowe informacje - w opisie katalogowym.
Nowe szkolenie z książką gratis: III.14z Jak wspomagać rozwój percepcyjno-motoryczny starszych uczniów, którzy z powodu deficytów funkcji wzrokowych doświadczają trudności w nauce i obniżenia komfortu życia? Ćwiczenia...
wtorek, 3 kwiecień 2018

Szczegóły w katalogu. Zapraszamy!
Ostatnie tygodnie zapisów na szkolenia IV.7, IV.3-1 i III.8 - dostępne jeszcze tylko do końca marca
środa, 7 marzec 2018

Informujemy, że jeszcze tylko do końca marca możliwe są zapisy na następujące kursy:

IV.7 Bajkoterapia w pracy nauczyciela i pedagoga. Mechanizmy psychologiczne, metodyka prowadzenia zajęć, tworzenie bajek terapeutycznych opartych na diagnozie problemów dziecka

IV.3-1 Techniki terapii behawioralnej w pracy dydaktyczno-wychowawczej: jak skutecznie stosować nagrody, pochwały i systematyczną uwagę?

III.8 Terapia pedagogiczna trudności w uczeniu się matematyki u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz starszych o opóźnionym rozwoju umysłowym

Osoby, które zakupią te szkolenia w marcu, będą mogły z nich korzystać przez czas określony regulaminem (na ogólnych zasadach), w razie potrzeby będą także miały możliwość prolongaty płatnej lub bezpłatnej - zgodnie z regulaminem. Od 1 kwietnia kursy te nie będą już jednak dostępne w katalogu do zamawiania.


Nowe szkolenie: III.13z Jak wyrównywać deficyty funkcji wzrokowych i ruchowych u uczniów młodszych klas szkoły podstawowej? Ćwiczenia rozwijające percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową i grafomotorykę
wtorek, 6 marzec 2018

Kolejna propozycja w naszej ofercie e-learningu przeznaczona jest dla nauczycieli i terapeutów pracujących z uczniami młodszych klas szkoły podstawowej. Uczestnicy otrzymują zestaw ćwiczeń i kart pracy gotowych do wykorzystania w ramach zajęć grupowych i indywidualnych - w tym książkę Alicji Małasiewicz "Sokoli wzrok. Ćwiczenia dla uczniów młodszych klas szkoły podstawowej z zaburzoną percepcją wzrokową" (wysyłamy ją pocztą). Więcej informacji znajdą Państwo w opisie katalogowym kursu. Zapraszamy!

Nowe szkolenie: "III.12z Ćwiczenia wyrównujące deficyty percepcji słuchowej u uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej oraz starszych o znacznie zaburzonych funkcjach słuchowych"
poniedziałek, 4 grudzień 2017

To kolejna, ale nie ostatnia nowość przygotowana przez nas na I semestr roku szkolnego 2017/18. Na kurs zapraszamy nauczycieli, pedagogów i logopedów prowadzących terapię uczniów z deficytami funkcji słuchowych, a także pracujących z osobami dorosłymi dotkniętymi np. afazją czy innymi zaburzeniami wynikającymi z chorób lub wypadków. Opis szkolenia znajdą Państwo jak zwykle w katalogu. Zapraszamy!

Nowe szkolenie: Ćwiczenia polisensoryczne w pracy z uczniami klas 0 oraz I-III mającymi trudności z zapamiętaniem liter p, b, g, d. Zapisy tylko do 10 listopada.
wtorek, 24 październik 2017

Prezentujemy Państwu następne (i nie ostatnie tej jesieni) nowe szkolenie - tym razem przeznaczone dla nauczycieli klas 0 i I-III. Materiał obejmuje zwięzłe wprowadzenie teoretyczne dostępne na platformie oraz książkę M. Bogdanowicz "Trudne litery" (Wyd. Harmonia), którą uczestnicy otrzymują pocztą. Celem szkolenia jest dostarczenie Państwu wartościowych materiałów dydaktycznych wraz z niezbędną wiedzą "w pigułce" oraz zainspirowanie do tworzenia własnych ćwiczeń wykorzystujących uczenie się wielozmysłowe. Więcej informacji jak zwykle w katalogu kursów.


Więcej nowości ...